Home » Prelegenci

Prelegenci

Agnieszka Marciniak, Prezes Zarządu, Aplikom Sp. z o.o.

Ukończyła Politechnikę Łódzką, Wydział Organizacji i Zarządzania. Do Aplikomu dołączyła w 1996 roku. Od 2005 roku pełni funkcję prezesa zarządu firmy, prowadząc Aplikom przez szereg zmian i przekształceń. Brała udział w licznych szkoleniach z zakresu zarządzania (m.in. Kaiser, Coaching w zarządzaniu, Przywództwo XXI wieku wg. Coveya). Zainicjowała wydzielenie w Aplikomie zespołu eksperckiego Aplikom SYSTEMY, który projektuje i wdraża szyte na miarę systemy IT optymalizujące procesy w firmach – zarządzające produktem od projektu do sprzedaży i serwisu oraz integrujące dane z systemów CADowskich, systemów ERP i systemów wsparcia sprzedaży.

Marek Majewski, Dyrektor ds. rozwoju, Aplikom Sp. z o.o.

Z wykształcenia mgr inż. automatyki i robotyki na Wydziale Elektrotechniki i Elektroniki Politechniki Łódzkiej. W Aplikomie odpowiedzialny za rozwój nowych technologii oraz zarządzanie zespołem inżynierów. Uznany ekspert w zakresie rozwiązań CAD/GIS. Autor licznych publikacji prasowych, podręczników i szkoleń z zakresu obsługi programów Autodesk oraz współautor wielu aplikacji wspomagających projektowanie CAD. Rozwija aktywnie oprogramowanie Autodesk. Uczestniczy w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych rozwiązań IT. Prywatnie pasjonat literatury oraz filmu s-f.

Matjaz Sajn, Prezes zarządu, CGS Labs

W 1987 r. ukończył studia na Wydziale Inżynierii Lądowej na Uniwersytecie w Lublanie w Słowenii. Po studiach pracował wpierw jako projektant drogowy, a następnie jako menedżer CAD w największej, słoweńskiej firmie projektowej „SCT”. W 1990 roku założył firmę „CGS Plus” (obecnie CGS Labs), która jest dziś jednym z wiodących dostawców oprogramowania dla budownictwa i architektury. Przez kilka lat był odpowiedzialny za rozwój oprogramowania, zaś obecnie bierze aktywny udział w rozwoju biznesu. Współpracował przy różnych projektach z renomowanymi firmach takimi, jak Autodesk czy Transoft Solutions. Posiada bogate doświadczenie w CAD i BIM z klientami i partnerami na całym świecie.

  Leon Leban, Product Manager, CGS Labs

W firmie CGS Labs od 2008 roku. Rozpoczynał jako szef rozwoju oprogramowania do projektowania infrastruktury kolejowej. W ciągu zaledwie kilku lat wraz z zespołem deweloperskim udało mu się opracować oprogramowanie do projektowania i utrzymania linii kolejowych, które szybko zdobyło uznanie w Słowenii i poza jej granicami. Regularnie bierze udział w krajowych i międzynarodowych projektach łączących dane projektowe ze specjalistycznymi urządzeniami budowlanymi oraz rozwiązaniami klasy GIS. Od 2014 do 2016 roku, Leon Leban był członkiem zespołu do marketingu i sprzedaży firmy CGS Labs. W trakcie tego roku, objął rolę Product Manager CGS Labs w zakresie oprogramowania dedykowanego.

Paweł Lesiak, Inżynier systemów CAD, Aplikom Sp. z o.o.

Absolwent Budownictwa na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Wcześniejsze doświadczenie zdobywał m.in. jako inżynier budowy. W Aplikomie odpowiada za pierwszą linie wsparcia programów Autodesk, wsparcie merytoryczne dla Aspero.pl oraz nadzór rozwoju CADPortalu. Jest współautorem podręcznika szkoleniowego dla programu Plateia.

Magdalena Szeliga Magdalena Szewczyk – Szeliga, Inżynier systemów CAD, Aplikom Sp. z o.o.

Inżynier systemów CAD, zaś z wykształcenia Analityk GIS. Początkowo zajmowała się tworzeniem analiz przestrzennych wspieranych modelowaniem 3D. Obecnie w firmie Aplikom odpowiada za obsługę techniczną programów Autodesk i CGS dla infrastruktury oraz wsparcie klientów.

Jarosław Rystaw, Doradca handlowy, Aplikom Sp. z o.o.

Handlowiec z wykształcenia i z natury. W Aplikom zajmuje się przede wszystkim zagadnieniami związanymi z infrastrukturą liniową. Bardzo zaangażowany w propagowanie nowych rozwiązań dla swoich klientów. Nieustannie rozwija swoje umiejętności. Dewiza, jaką się posługuje w życiu zawodowym i prywatnym jest: „Nie ma rzeczy niemożliwych”. Jest pomysłodawcą i głównym propagatorem rozwoju narzędzi CGS na rynku polskim. Prywatnie lubi dobrą kuchnię i czas spędzany ze swoimi dziećmi.

Nie zwlekaj!
Zarejestruj się na Konferencję CGS 2017.